Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "АЛЬПАРІ БАНК" підтверджено на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний"

14.03.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "АЛЬПАРІ БАНК" на рівні uaВВВ-, прогноз рейтингу "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу ПАТ "АЛЬПАРІ БАНК" обґрунтований збереженням високих показників капіталізації Банку. Разом з тим потрібно відмітити існуючу чутливість Банку до кредитного ризику та наявність значного обсягу портфеля цінних паперів, що наражає Банк на ринкові ризики. Крім того, наразі спостерігається низька питома вага високоліквідних активів у структурі активів. За результатами ІІ півріччя 2013 року діяльність Банку збиткова, власна регіональна мережа та картковий бізнес знаходяться на початковій стадії розвитку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників; зниження обсягу та концентрації портфеля цінних паперів за емітентами. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, зниження якості портфеля цінних паперів, збиткова діяльність, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "АЛЬПАРІ БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за жовтень-грудень 2012 року та за 2013 рік, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua