Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "АКБ "КИЇВ" підтверждений на рівні uaВВ+

13.06.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "АКБ "КИЇВ" на рівні uaBB+ з прогнозом "стабільний".

Підтверджений кредитний рейтинг відображає підтримку з боку держави як основного акціонера Банку; не повністю відновлену репутацію Банку, що погіршилася в період кризи 2009 року; підтримання високих показників ліквідності за рахунок коштів НБУ; постійне проведення заходів, спрямованих на підвищення якості активів, що характеризуються значним обсягом проблемної заборгованості; добру диверсифікацію ресурсної бази Банку за основними контрагентам; збереження чутливості Банку до кредитних ризиків (значна концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками).

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг може вплинути: підвищення якості активів та їх диверсифікація, підвищення капіталізації Банку, затвердження стратегічних планів розвитку Банку з боку держави та відновлення репутації Банку. Негативно вплинути на кредитний рейтинг може: збільшення обсягу коштів, залучених від НБУ; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку і в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "АКБ "КИЇВ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр.. і I квартал 2012 року, планові показники діяльності на 2012 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua