Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘ серії А визначений на рівні uaB

19.12.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘ на рівні uaB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘ здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, яка демонструє позитивну динаміку. На сьогоднішній день ТОВ ’‘ТОРГІМПОРТ’‘ є постачальником оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям для українських компаній. Крім того, Емітент займається оптовою торгівлею теле-, аудіо-, відео-, побутовою технікою, комплектуючими та ін.

Визначений кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘ за збереження прибуткової діяльності та залежність від зовнішніх джерел фінансування, яка зросте в результаті розміщення дисконтних облігацій. Кошти, отримані в результаті розміщення облігацій, планується направити на здійснення прямих та портфельних інвестицій в підприємства різних галузей України та здійснення інвестиційної діяльності через інститути спільного інвестування шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту, покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘, в тому числі: фінансова звітність за період 2010-2012 рр. та за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘ТОРГІМПОРТ’‘, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua