Друк

Кредитний рейтинг облігацій емітента ТОВ "Південтрансавто" серій B-I підтверджений на рівні uaCC

15.08.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ "Південтрансавто" серій B-I на рівні uaCC, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Південтрансавто" відображає збереження у І півріччі 2013 року ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Так, ринку нерухомості м. Одеси, в реалізацію проектів на якому спрямовано кошти від розміщення облігацій, властива висока чутливість до економічної ситуації в країні. Емітент не здійснює активної господарської діяльності. Збитковість його діяльності зумовлює від’ємне значення власного капіталу і, як наслідок, виключну залежність від зовнішніх джерел фінансування. Грошові потоки ТОВ "Південтрансавто" від операційної діяльності, як і раніше, залишаються недостатніми для повного і своєчасного обслуговування боргових зобов’язань.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути покращення фінансових результатів Емітента за одночасного зростання ефективності діяльності та ділової активності. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути невиконання фінансових зобов’язань.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Південтрансавто", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua