Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій В, D, I-N емітента ТОВ ‘‘А.В.С.’‘ підтверджений на рівні uaBBB

19.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій В, D, I-N емітента ТОВ ’‘A.B.C.’‘ на рівні uaBBB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ ’‘A.B.C.’‘ зумовлено збереженням у липні-вересні 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI?Rating раніше. ПАТ ’‘КБ ’‘ПРИВАТБАНК’‘ виступає гарантом фінансування будівництва Житлово-офісного комплексу ‘‘Престиж Хол’‘. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. До того ж ТОВ ’‘A.B.C.’‘ має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Будівництво ЖК ’‘Престиж Холл’‘ ведеться згідно затвердженого графіку, проте ІВІ-Rating відмічає, що терміни між введенням в експлуатацію та погашенням облігацій є стислими. Також слід враховувати, що діяльність ТОВ ’‘A.B.C.’‘ залишається збитковою, обсяг непокритого збитку на 30.09.2013 р. становив 111,1 млн. грн.

Позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, відкликання гарантом гарантій, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ ’‘A.B.C.’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року та інформація про випуск облігацій серій В, D, I-N, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua