Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А, В емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" підтверджено на рівні uaCCC

08.04.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій А та В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» на рівні uaCCC, прогноз «негативний».

Облігації було випущено для фінансування будівництва двох житлових будинків по вул. Хантадзе у м. Іллічівськ Одеської області. Однак у зв’язку з низьким рівнем продажів обсяг фінансування є недостатнім, а процес будівництва неодноразово призупинявся. У лютому 2014 року будинок за будівельною адресою вул. Хантадзе, 7а було введено в експлуатацію, облігації серії А наразі знаходяться у процесі погашення. На об’єкті по вул. Хантадзе, 7б у 2014 році проводилися певні будівельні роботи, проте існує вірогідність чергового призупинення робіт через нестабільність фінансування. Варто зазначити, що Емітент спроможний проводити ряд будівельних робіт за рахунок власних потужностей та має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів, а також передачі приміщень за цільовими облігаціями.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: відновлення фінансування будівництва та дотримання переглянутого графіку будівництва; зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: подальше відставання від графіку будівництва; проблеми з фінансуванням будівництва.

IBI-Rating допускає затримку виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій з рівнем кредитного рейтингу uaССС за Національною рейтинговою шкалою терміном понад 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Укржилстрой плюс», в тому числі: фінансова звітність за 2014 рік, інформація про випуск облігацій серій А та В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua