Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А-Е емітента ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" знижено до рівня uaB

08.09.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" до рівня uaВ, прогноз змінено на "негативний".

Ринок нерухомості передмістя Києва, на якому здійснює свою діяльність Емітент, має вищі показники розвитку, в порівнянні з іншими регіонами України. Цільові облігації випущені для фінансування будівництва ЖК "Київський" в м Ірпені. Генеральний підрядник (ТОВ "ГАРАНТЖІТЛО") разом з Емітентом (ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ") входить до юридично неоформленої групи компаній, яка має значний досвід реалізації будівельних проектів.

Зниження кредитного рейтингу боргового інструменту (РДІ) ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" обумовлено відставанням від графіку будівництва будинку №3 ЖК "Київський", термін погашення цільових облігацій, під який вони були випущенні, закінчується в жовтні 2014 року. Негативний вплив на діяльність Емітента також має наявність корпоративного спору та судових позовів, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: введення в експлуатацію об’єктів нерухомості згідно задекларованих графіків; зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані з відкритих джерел (офіційні сайти Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" та ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ"), які Рейтингове агентство вважає достовірними, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2014 р., довідкова інформація про діяльність ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" та про випуск облігацій серій А-Е.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua