Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А-D емітента ПАТ КЕТЗ "Сатурн" знижено до рівня uaCCC

19.05.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокового кредитного рейтингу іменних дисконтних забезпечених облігацій серій А-D емітента ПАО КЭТЗ "Сатурн" з рівня uaB+ до рівня uaCCC зі збереженням прогнозу "негативний".

Зниження кредитного рейтингу боргового інструменту ПАО КЭТЗ "Сатурн" зумовлено діяльністю на території м. Севастополя, яку уряд України визнає як тимчасово окуповану. При цьому слід враховувати, що у власності Емітента перебуває готельно-рекреаційна нерухомість, яка забезпечує Емітенту надходження коштів. Емітент займає провідні позиції на ринку рекреаційно-готельних послуг у м. Севастополі, адже у місті немає готелів з послугами п’ятизіркового рівня. Також можна відмітити зниження виручки при збереженні збиткової діяльності. Крім того, залучення значного обсягу позикового капіталу призвело до високої залежності діяльності Емітента від зовнішніх джерел фінансування та значного боргового навантаження.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: відновлення формування стабільних грошових потоків від основної діяльності та покращення фінансового стану, зниження боргового навантаження. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань, суттєве зниження доходів від основної діяльності.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАО КЭТЗ "Сатурн", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua