Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ПАТ "ШП Світанок" підтверджений на рівні uaВВ

10.09.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтинг іменних відсоткових незабезпечених облігацій ПАТ "ШП "Світанок" серії А на рівні uaВВ з прогнозом рейтингу "стабільний".

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту обумовлюються подальшим зниженням обсягів виробництва та реалізації продукції ПАТ "ШП "Світанок", що відповідно відобразилося на ослабленні ринкових позиції Емітента на внутрішньому ринку з виробництва та реалізації шкіри та шкіряних напівфабрикатів та скороченні фінансових результатів та показників рентабельності. Також залучення позикового капіталу у вигляді облігаційної позики призвело до значного зростання залежності від позикового капіталу та боргового навантаження Емітента. Крім того, слід відзначити, що наразі спостерігається уповільнення темпів розвитку шкіряної промисловості України, за одночасного зростання обсягів імпорту шкіри та шкіряних напівфабрикатів та зростання дефіциту сировини для виробництва шкіри та шкіряних напівфабрикатів.

На думку «IBI-Rating», позитивно на рейтинг може вплинути зростання ефективності діяльності та ділової активності, зниження боргового навантаження. Негативно на рейтинг може вплинути подальше зростання боргового навантаження та залежності від позикового капіталу, невиконання програми розвитку, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ШП "Світанок", в тому числі: фінансова звітність за І кватрал 2012 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "ШП "Світанок", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua