Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Трейдоптімум" підтверджений на рівні uaBBB-

21.09.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Трейдоптімум" на рівні uaBBB- з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Трейдоптімум" зумовлено збереженням у І півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Виконання зобов’язань за облігаціями (сплата відсоткового доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ТОВ "Трейдоптімум" та АТ "ІМЕКСБАНК". Також слід відмітити перебування ринку нерухомості м. Одеси в стані стагнації та значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження.

Негативно позначитися на рівні кредитного рейтингу може: зниження кредитоспроможності Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Трейдоптімум", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2012 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Трейдоптімум", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 6 міс. 2012 року, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua