Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "ЛД-Перспектива" підтверджений на рівні uaВВВ-

27.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ЛД-Перспектива" на рівні uaВВВ- з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Першочерговою залишається наявність поруки за облігаційною позикою з боку ТОВ "Камаз-Транс-Сервіс". Крім того, ІВІ-Rating відмічає стабільність джерел надходжень ТОВ "ЛД-Перспектива", у власності якого знаходиться готельний комплекс "Русь", що дає можливість отримувати дохід від здачі в оренду готелю та офісних приміщень. Проте боргове навантаження Емітента залишається значним, а його діяльність – низькоприбутковою.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг може вплинути зменшення боргового навантаження Емітента та покращення його фінансового стану, зниження галузевих ризиків. Негативно на кредитний рейтинг може вплинути погіршення фінансового стану Емітента/Поручителя, зростання боргового навантаження Емітента/Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ЛД-Перспектива", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ЛД-Перспектива" та поручителя ТОВ "Камаз-Транс-Сервіс", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua