Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Крим-Київбуд" підтверджений на рівні uaB-

01.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серії А ТОВ "Крим-Київбуд" на рівні uaB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Крим-Київбуд" зумовлено збереженням у І кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Попит на житлову нерухомість м. Севастополя залишається стабільним. Наприкінці 2012 року 1-й корпус ЖК "Морський бриз" було введено в експлуатацію. Вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має низький рівень продажів квартир 1-ого корпусу ЖК "Морський бриз" (31% реалізації станом на 21.06.2013 р.) внаслідок високої конкуренції в даному сегменті житла. Також слід відзначити нестабільний фінансовий стан Емітента та залежність фінансування діяльності Емітента від позикових коштів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зростання залежності від кредиторів, погіршення загальноекономічної ситуації в країні та регіоні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ТОВ "Крим-Київбуд", в тому числі: фінансова звітність за І квартал 2013 року та інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку IBI-Rating вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua