Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії A емітента ТОВ "Круїз Делюкс" підтверджений на рівні uaBBB-

21.09.2012

IBI-Rating повідомляє про підтердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Круїз Делюкс" на рівні uaBBB-, з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Круїз Делюкс" зумовлено збереженням у І півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Виконання зобов’язань за облігаціями (сплата відсоткового доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ТОВ "Круїз Делюкс" та АТ "ІМЕКСБАНК". Діяльність у сфері готельно-ресторанного бізнесу м. Одеси має значний потенціал росту з огляду на туристичне значення регіону. Також слід відмітити значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження.

Негативно позначитися на рівні кредитного рейтингу може: зниження кредитоспроможності Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Круїз Делюкс", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2012 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Круїз Делюкс", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 6 міс. 2012 року, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua