Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ ’‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘ серії А підтверджений на рівні uaВ-

20.01.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ПАТ ’‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘ серії А на рівні uaВ- з прогнозом рейтингу ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) обумовлюється збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Так, в Україні зберігається попит на продукцію м’ясопереробної промисловості, до якої відноситься діяльність ПАТ ‘‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘. За підсумками аналізованого періоду Емітент покращив більшість своїх фінансових результатів та показники рентабельності. При цьому боргове навантаження ПАТ ‘‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘ та його залежність від позикового капіталу залишаються дуже високими, що зумовлено у т.ч. значним обсягом випуску відсоткових облігацій (450 млн. грн.), метою якого є фінансування реконструкції та збільшення виробничих потужностей підприємства.

Позитивно на рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: зростання доходів за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зростання боргового навантаження та погіршення фінансового стану, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ ‘‘Тростянецький м’ясокомбінат’‘, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua