Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ "Сумихімпром" серії В підтверджений на рівні uaCC зі зміною прогнозу на "негативний"

21.11.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій ПАТ "Сумихімпром" серії В на рівні uaСС зі зміною прогнозу з "у розвитку" на "негативний".

Введення процедури санації Емітента згідно ухвали Господарського суду Сумської області у справі про банкрутство ПАТ "Сумихімпром" зумовило зміну прогнозу кредитного рейтингу боргового інструменту на "негативний". Процес підготовки, узгодження та затвердження плану санації займе тривалий час, що на думку IBI-Rating не дозволить Емітенту своєчасно виконати зобов’язання щодо погашення облігацій, яке згідно умов випуску припадає на 26.11.2012 р. Висока імовірність дефолту відповідає підтвердженому кредитному рейтингу uaCC.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Сумихімпром", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2012 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Сумихімпром", параметри випуску облігацій серії В, інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua