Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ "Київський холодокомбінат №2" серій А, В визначено на рівні uaBBB

25.02.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПАТ "Київський холодокомбінат №2" серій А, В на рівні uaBBB з прогнозом "стабільний".

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту ПАТ "Київський холодокомбінат №2" відображає значний досвід Генерального підрядника (ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд") у сфері будівництва, у т.ч. масштабних житлових комплексів. Будівництво клубного житлового будинку Gelios, для фінансування якого випускаються цільові облігації серій А, В, здійснюється у м. Києві (Голосіївський р-н), що має вищі, порівняно з іншими регіонами України, показники розвитку ринку житлової нерухомості. На сьогоднішній день будівництво знаходиться на завершальній стадії – здійснюється прокладення комунікацій, встановлюються ліфти, ведуться оздоблювальні роботи. Обсяг фінансування об’єкту станом на 31.12.2012 перевищував 18 млн. грн., що складає понад 70% від кошторисної вартості. Введення клубного будинку Gelios в експлуатацію заплановано на ІІ квартал 2013 року.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Київський холодокомбінат №2", в тому числі: фінансова звітність за 2009-2011 рр. та за 9 міс. 2012 року, а також інша інформація станом на 31.12.2012 (довідкова інформація про діяльність ПАТ "Київський холодокомбінат №2", інформація про випуск облігацій серій А, В, інша необхідна внутрішня інформація, інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною).

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua