Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ "Київський холодокомбінат №2" підтверджений на рівні uaBBB

01.08.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПАТ "Київський холодокомбінат №2" серій А, В на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту ПАТ "Київський холодокомбінат №2" відображає значний досвід Генерального підрядника (ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд") у сфері будівництва, у т.ч. масштабних житлових комплексів. Будівництво клубного житлового будинку Gelios, для фінансування якого випускаються цільові облігації серій А, В, здійснюється у м. Києві (Голосіївський р-н), що має вищі, порівняно з іншими регіонами України, показники розвитку ринку житлової нерухомості. На сьогоднішній день будівництво клубного будинку Gelios профінансовано в повному обсязі, а будівельна готовність станом на 29.07.2013 р. становить 100%. Емітентом вже подана декларація до ІДАБК м. Києва про готовність об’єкта до експлуатації.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Київський холодокомбінат №2", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік та квартальна фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Київський холодокомбінат №2", інформація про випуск облігацій серій А і В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua