Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" підтверджено на рівні uaBBB-

22.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" зумовлено збереженням у 2013 році ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Виконання зобов’язань за облігаціями (сплата відсоткового доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" та АТ "ІМЕКСБАНК". Діяльність у сфері автомобільних перевезень Одещини має значний потенціал росту з огляду на туристичне значення регіону. В цілому діяльність Емітента є прибутковою, за підсумками 2013 року обсяг чистого прибутку склав 112 тис. грн. Крім того, слід враховувати значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань Емітентом, зниження кредитоспроможності Поручителя, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Чорноморська транспортна компанія", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Чорноморська транспортна компанія", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, річна фінансова звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 2013 рік, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua