Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" підтверджений на рівні uaBBB-

14.08.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" зумовлено збереженням у І півріччі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Виконання зобов’язань за облігаціями (сплата відсоткового доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" та АТ "ІМЕКСБАНК". Діяльність у сфері автомобільних перевезень Одещини має значний потенціал росту з огляду на туристичне значення регіону. В цілому діяльність Емітента є прибутковою, за підсумками 6 міс. 2013 року обсяг чистого прибутку склав 75 тис. грн. Крім того, слід враховувати значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження кредитоспроможності Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Чорноморська транспортна компанія", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Чорноморська транспортна компанія", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, річна фінансова звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 2012 рік, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua