Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "ТОРГІМПОРТ" серії А підтверджено на рівні uaB

04.08.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ТОРГІМПОРТ" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

ТОВ "ТОРГІМПОРТ" здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, яка демонструє позитивну динаміку. На сьогоднішній день ТОВ "ТОРГІМПОРТ" є постачальником оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям для українських компаній. Крім того, Емітент займається оптовою торгівлею теле-, аудіо-, відео-, побутовою технікою, комплектуючими та ін.

Кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ "ТОРГІМПОРТ" за збереження прибуткової діяльності та залежність від зовнішніх джерел фінансування. Кошти, отримані в результаті розміщення облігацій, планується направити на здійснення прямих та портфельних інвестицій в підприємства різних галузей України та здійснення інвестиційної діяльності через інститути спільного інвестування шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту; покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ТОРГІМПОРТ", в тому числі: фінансова звітність за 2013 р. та за 3 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ТОРГІМПОРТ", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua