Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "ТИТАН-ЗБЕРІГАЧ" серії B підтверджений на рівні uaBBB- зі зміною прогнозу на «негативний»

28.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій серії В ТОВ "ТИТАН-ЗБЕРІГАЧ"на рівні uaВВВ- зі зміною прогнозу рейтингу зі "стабільного" на "негативний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту обґрунтоване належністю Емітента до юридично неоформленої групи "VS Energy International Ukraine" та порукою однієї з компаній цієї групи - ПАТ "Кіровоградобленерго" (кредитний рейтинг - uaBBB+). Емітент здійснює значний обсяг операцій з векселями, що зумовлює концентрацію за окремими видами цінних паперів та наражає його на значно більші ризики у разі невиконання одним із контрагентів своїх зобов’язань. Також спостерігається низька диверсифікація портфеля цінних паперів за контрагентами. Упродовж останнього року діяльність Емітента була збитковою через підвищену вразливість фінансового ринку, на якому працює Емітент, до впливу кризових явищ в економіці.

Зміна прогнозу рейтингу обґрунтована зниженням обсягів діяльності та очікуванням IBI-Rating подальшого зменшення операційного доходу. Прогноз "негативний" вказує на можливість зниження рейтингу протягом року при збереженні негативних тенденцій і реалізації поточних ризиків.

Позитивно на кредитний рейтинг може вплинути: покращення капіталізації Емітента, диверсифікація портфеля цінних паперів. Негативно на кредитний рейтинг може вплинути: збільшення концентрації портфеля цінних паперів, зниження платоспроможності (ліквідності) Емітента або Поручителя, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ТИТАН-ЗБЕРІГАЧ", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2011 рр. та за три квартали 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua