Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ ’‘МІНІ-МАКС’‘ серій A-C підтверджений на рівні uaBB

22.11.2013
IBI-Rating повідомляє про  підтвердження кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій серій A-C емітента ТОВ ’‘МІНІ-МАКС’‘ на рівні uaBB з прогнозом рейтингу ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Обсяг капіталовкладень у фінансування будівництва житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А у м. Харкові станом на початок листопада 2013 р. складає 62% кошторисної вартості. Для фінансування будівництва житлового комплексу (загальна площа – 11 978 кв. м) випущено цільові облігації, що є об’єктом рейтингування.

ТОВ ’‘МІНІ?МАКС’‘ входить до юридично неоформленої групи компаній ‘‘Житлобуд?2’‘, Генеральний підрядник (ТДВ ’‘Житлобуд-2’‘) має досвід реалізації масштабних будівельних проектів. IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: випередження задекларованого графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

IBI-Rating допускає виникнення затримки виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій з рівнем кредитного рейтингу uaBB за Національною рейтинговою шкалою терміном до 6 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘МІНІ?МАКС’‘, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘МІНІ?МАКС’‘, інформація про випуск облігацій серій A-C, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua