Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" серії A підтверджено на рівні uaBBB-

12.03.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій серії A емітента ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" має у власності елеватори у Київській області і надає послуги по прийманню, очистці, сушці, зберіганню, відвантаженню сільськогосподарської продукції. Діяльність Емітента залежить від стану сільськогосподарської галузі, якій притаманна висока чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. За підсумками 2014 року чистий дохід Емітента зріс за збереження прибуткової діяльності. Емісія облігацій номінальною вартістю 25 млн. грн. з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів, як і очікувалось, вплинула на рівень боргове навантаження Емітента, який, разом з тим, Рейтингове агентство оцінює як прийнятний. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство".

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження низького рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, суттєве зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство", в тому числі: фінансова звітність за 2012‑2014 рр., параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua