Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ ’‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘ підтверджено на рівні uaВВВ-

16.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ ’‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘ серії А на рівні uaВВВ-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Першочерговим залишається наявність за випуском облігацій поруки з боку ТОВ ’‘Камаз-Транс-Сервіс’‘. Крім того, у власності ТОВ ’‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘ знаходиться тризірковий готельний комплекс ‘‘Русь’‘ у м. Києві, що забезпечує Емітента стабільними надходженнями від здачі комплексу в оренду. При цьому Рейтингове агентство відмічає високу чутливість ринків оренди готельної та комерційної нерухомості, з якими пов’язана діяльність Емітента, до економічної ситуації в країні. В аналізованому періоді також збереглася висока залежність від позикового капіталу та боргове навантаження ТОВ ’‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зменшення боргового навантаження, зниження галузевих ризиків. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, суттєве погіршення фінансового стану Емітента/Поручителя, значне зростання боргового навантаження Емітента/Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘, в тому числі: фінансова звітність ТОВ ‘‘ЛД-ПЕРСПЕКТИВА’‘ та Поручителя (ТОВ ‘‘Камаз-Транс-Сервіс’‘) за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘ЛД?ПЕРСПЕКТИВА’‘ та Поручителя, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua