Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» підтверджено на рівні uaВВВ-

28.05.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» серії А на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Першочерговим залишається наявність за випуском облігацій поруки з боку ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс». Крім того, у власності ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" знаходиться тризірковий готельний комплекс "Русь" у м. Києві, що забезпечує Емітента стабільними надходженнями від здачі комплексу в оренду. При цьому Рейтингове агентство відмічає високу чутливість ринків оренди готельної та комерційної нерухомості, з якими пов’язана діяльність Емітента, до економічної ситуації в країні. В аналізованому періоді також зберіглася висока залежність від позикового капіталу та боргове навантаження ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА".

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зменшення боргового навантаження; зниження галузевих ризиків. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями; суттєве погіршення фінансового стану Емітента/Поручителя; значне зростання боргового навантаження Емітента/Поручителя; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА", в тому числі: фінансова звітність ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" та Поручителя (ТОВ "Камаз-Транс-Сервіс") за 2014 рік та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" та Поручителя, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua