Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Круїз Делюкс" серії А підтверджено на рівні uaBBB-

30.09.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Круїз Делюкс" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Круїз Делюкс" обумовлено частковим збереженням в І півріччі 2014 року ключових факторів, які відзначалися Рейтинговим агентством IBI-Rating раніше. Виконання зобов'язань за облігаціями (виплата процентного доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ТОВ "Круїз Делюкс" та АТ "ІМЕКСБАНК" (кредитний рейтинг на рівні uaBBB+, прогноз "у розвитку"). Діяльність у сфері готельно-ресторанного бізнесу Одеси має значний потенціал зростання, враховуючи туристичне значення регіону. Також слід відзначити значне боргове навантаження Емітента та збиткову діяльність Емітента (за 6 місяців 2014 року збиток склав 0,9 млн. грн.).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань Емітентом; зниження кредитоспроможності Поручителя; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Круїз Делюкс", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Круїз Делюкс", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, річна фінансова звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 6 міс. 2014 року, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua