Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро" серії A підтверджено на рівні uaBBB

23.03.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій серії A емітента ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро" на рівні uaBBB з прогнозом "стабільний".

ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро" займається вирощуванням зернових та олійних культур на сільськогосподарських угіддях загальною площею 12,6 тис. га у Липовецькому районі Вінницької області. Діяльність Емітента, як і решти вітчизняних сільськогосподарських підприємств, має високу чутливість до впливу таких факторів, як природно-кліматичні умови, державне регулювання галузі, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро" має високі показники ефективності діяльності – за підсумками 2014 року отримано 92,4 млн. грн. чистого прибутку, рентабельність EBITDA склала 67%. Незважаючи на зростання обсягу боргових зобов’язань в результаті розміщення облігацій, показники обслуговування боргових зобов’язань за підсумками 2014 року покращилися за рахунок випереджаючих темпів росту показників EBIT та EBITDA. Боргові зобов’язання ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро" довгострокові та номіновані у гривнях, що знижує вразливість до валютних ризиків в умовах значної девальвації гривні. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро".

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження прийнятного рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро", в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр., довідкова інформація про діяльність ТОВ "Концерн "Сімекс-Агро", інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua