Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" серії А підтверджено на рівні uaB

01.08.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" здійснює свою діяльність у сфері торгівлі. Емітент торгує товарами широкого вжитку, імпортованими з Китаю, та продукцією вітчизняних виробників. Підтверджений кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" за збереження прибуткової діяльності та залежність від зовнішніх джерел фінансування, яка зросте в результаті розміщення дисконтних облігацій. Кошти, отримані в результаті розміщення облігацій, планується направити на збільшення оборотних коштів для нарощування масштабів діяльності шляхом підписання контрактів з іноземними постачальниками продукції. Також планується здійснення прямих та портфельних інвестицій в підприємства різних галузей України та здійснення інвестиційної діяльності через інститути спільного інвестування шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту; покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "КИТАЙ ГОРОД", в тому числі: фінансова звітність за період 2013 р. та за 3 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "КИТАЙ ГОРОД", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua