Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ ’‘Євро Лізинг’‘ поновлений та підтверджений на рівня uaB

05.11.2013
IBI-Rating повідомляє про поновлення та підтвердження кредитного рейтингу облігацій серії В емітента ТОВ ‘‘Євро Лізинг’‘ на рівні uaB зі збереженням прогнозу рейтингу ‘‘негативний’‘.

IBI-Rating поновило кредитний рейтинг облігацій серії В емітента ТОВ ’‘Євро Лізинг’‘ після отримання інформації, необхідної для підтримання рейтингу, та її аналізу. Підтвердження кредитного рейтингу обумовлене погіршенням всіх основних показників діяльності Компанії та втратою ринкових позицій на ринку лізингових послуг, збитковою діяльністю, у тому числі й від операційної діяльності, низькою діловою активністю та збереженням складної ситуації в окремих галузях економіки, що негативно впливає на фінансові показники Емітента. Однак потрібно відмітити наявність поруки за облігаціями серії В, які рейтингуються, з боку ПрАТ ‘‘Атолл Холдінг’‘ - керуючої компанії однойменної групи юридичних осіб, до складу якої входить Емітент.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: тенденція до покращення основних показників діяльності Компанії, зниження вартості фінансових ресурсів, що залучаються Емітентом, збільшення обсягу лізингового портфеля за одночасного зниження питомої ваги проблемної заборгованості. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: подальше згортання основної діяльності, зниження обсягу власного капіталу Емітента, збереження негативної тенденції накопичення збитків від основної діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані з відкритих джерел (офіційні сайти Державної установи ‘‘Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України’‘), які рейтингове агентство вважає достовірними, в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік та за 6 місяців 2013 р.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua