Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Євро Лізинг" серії B підтверджений на рівні uaBBB-

29.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії B ТОВ "Євро Лізинг" на рівні uaBBB- з прогнозом "стабільний".

Підтверджений кредитний рейтинг відображає: підтримку з боку власників; наявність поруки з боку ПрАТ "Атолл Холдінг", яка є керуючою компанією однойменної групи, до складу якої входить Емітент; провідні позиції Емітента у сфері надання послуг з лізингу, оренди та сервісу автотранспорту; подальше погіршення платоспроможності лізингоотримувачів через низьку ділову активність та збереження складної ситуації в економіці; зниження якості лізингового портфеля Емітента, що призводить до зростання резерву сумнівних виплат та вилучення транспортних засобів; зниження уразливості до валютного ризику; збереження збиткової діяльності протягом аналізованого періоду.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: підвищення якості лізингового портфеля та збільшення його обсягу за одночасного зниження питомої ваги проблемної заборгованості. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збереження негативної тенденції накопичення збитків від основної діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Євро Лізинг", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2009-2011 рр. та за три квартали 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua