Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" серій А-Е знижено до рівня uaCC

20.03.2015
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" до рівня uaСС, прогноз "негативний".

Зниження кредитного рейтингу обумовлено значним відставанням від графіку будівництва ЖК "Київський", для фінансування якого було випущено цільові облігації.  Строки погашення кількох серій зазначеного випуску вже минули. Негативний вплив на діяльність Емітента також має наявність корпоративних спорів та судових позовів, інформаційна закритість та непрозорість, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Негативний вплив на кредитний рейтинг облігацій матиме подальше несвоєчасне фінансування та призупинення будівельних робіт, ініціювання процедури банкрутства Емітента.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані з відкритих джерел (офіційні сайти Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" та ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ"), які Рейтингове агентство вважає достовірними, в тому числі: фінансова звітність Емітента, довідкова інформація про діяльність ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" та параметри випуску облігацій серій А-Е.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua