Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ ’‘АБЦ ‘‘Ренесанс’‘ серій F-K підтверджений на рівні uaBB-

26.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ ’‘АБЦ ’‘Ренесанс’‘ серій F-K на рівні uaBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту ТОВ ’‘АБЦ ’‘Ренесанс’‘ відображає наявність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Фінансування будівництва та будівельні роботи зі зведення житлового будинку поз. 2 житлового комплексу за адресою: м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми (будинок № 2 ЖК ’‘Нова Митниця’‘) здійснюються згідно затвердженого графіку. Зокрема ступінь будівельної готовності об’єкта будівництва станом на 30.09.2013 р. складав 76%. На даному етапі будівництва обсяг реалізованих квартир житлового будинку № 2 ЖК ‘‘Нова Митниця’‘ незначний. Крім того, слід відзначити інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ’‘АБЦ ’‘Ренесанс’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ’‘АБЦ ’‘Ренесанс’‘, інформація про випуск облігацій серій F-K, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua