Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТДВ "Житлобуд-2" серії J підтверджено на рівні uaBBВ

01.07.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТДВ «Житлобуд-2» серії J на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Випуск цільових облігацій серії J (номінальний обсяг випуску - 91,69 млн. грн.) здійснено з метою фінансування будівництва житлового будинку №1 комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями культурно-побутового та торговельно-адміністративного призначення з підземним паркінгом за будівельною адресою: м. Харків, вул. Цілиноградська (в районі житлових будинків № 54-56). Будівництво розпочато у ІІІ кварталі 2014 року, на кінець березня 2015 року було профінансовано 25% від кошторисної вартості. Введення об’єкту в експлуатацію заплановано на IV квартал 2016 року.

ТДВ «Житлобуд-2» займає провідні позиції на ринку будівництва первинної нерухомості у м. Харкові. Компанія володіє власними виробничими будівельними потужностями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення економічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ «Житлобуд-2», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012‑2014 рр. та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТДВ «Житлобуд‑2», інформація про випуск облігацій серії J, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua