Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПСВП «Рутенія М» серії A підтверджено на рівні uaBBB

25.06.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПСВП «Рутенія‑М» серії A на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний».

Облігації ПСВП «Рутенія‑М» номінальною вартістю 50 млн. грн. випущено з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів. Емітент займається вирощуванням зернових та олійних культур на сільськогосподарських угіддях загальною площею понад 3 тис. га у Кривоозерському районі Миколаївської області. Діяльність ПСВП «Рутенія‑М», як і решти вітчизняних сільськогосподарських підприємств, має високу чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання галузі, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. ПСВП «Рутенія‑М» має високі показники ефективності діяльності –  чистий прибуток за 2014 рік склав 25 млн. грн., рентабельність EBITDA – 58,9%. Рівень боргового навантаження після розміщення облігацій виріс, проте знаходиться на помірному рівні. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ПСВП «Рутенія‑М».
Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження прийнятного рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, суттєве зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПСВП «Рутенія‑М», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ПСВП «Рутенія‑М», інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua