Друк

Кредитний рейтинг облігацій АТ "Дельта Банк" серій V, W, X, Y, Z, A1, B1, C1, D1 підтверджено на рівні uaAA-

02.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій АТ "Дельта Банк" серій V, W, X, Y, Z, A1, B1, C1, D1 на рівні uaAA- з прогнозом "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу відображає збереження доброї диверсифікації клієнтського депозитного портфеля Банку за основними вкладниками та клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також збереження невисоких показників капіталізації Банку; збільшення обсягу коштів, залучених від регулятора, який залишається значним; активи та пасиви збалансовані за строками до погашення до 31 дня, однак існують від’ємні розриви, що підвищує уразливість Банку до ризику ліквідності.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: покращення якості клієнтського кредитного портфеля, зменшення обсягу та питомої ваги коштів регулятора у ресурсній базі. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження капіталізації, погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, збільшення питомої ваги коштів, залучених від НБУ, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, що може негативно відобразитись на фінансових показниках, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ "Дельта Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2013 рр., планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua