Друк

Кредитний рейтинг іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП ’‘БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ’‘ підтверджений на рівні uaВВ

29.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП ’‘БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ’‘ на рівні uaВВ, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПП ’‘БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ’‘ зумовлено збереженням у січні-червні 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI?Rating раніше. Зокрема кредитний рейтинг відображає інвестиційну привабливість об’єкта будівництва ЖК ’‘Київський’‘, що забезпечено безпосередньою близькістю до м. Києва, а також наявність досвіду реалізації будівельних проектів у Емітента та масштабних будівельних проектів у генерального підрядника ТОВ ’‘ГАРАНТЖИТЛО’‘. Крім того, кредитний рейтинг облігаційної позики підтримується наявністю альтернативних джерел фінансування будівництва.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: введення в експлуатацію об’єктів нерухомості згідно задекларованих графіків, зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані з відкритих джерел (офіційні сайти Державної установи ‘‘Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України’‘ та ПП ’‘БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ’‘), які рейтингове агентство вважає достовірними, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 р., довідкова інформація про діяльність ПП ’‘БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ’‘ та про випуск облігацій серій А-Е.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua