Друк

Кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ ’‘Даймонд Філм Україна’‘ серії А підтверджений на рівні uaB-

26.11.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ ‘‘Даймонд Філм Україна’‘ на рівні uaB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ ’‘Даймонд Філм Україна’‘ зумовлено збереженням у січні-вересні 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Ринок реклами України, з яким пов’язана діяльність ТОВ ’‘Даймонд Філм Україна’‘, динамічно розвивається. Крім того, Емітент має досвід у сфері відеореклами, однак не має стабільних джерел доходів.

Протягом аналізованого періоду дисконтні облігації серії А ТОВ ’‘Даймонд Філм Україна’‘ в повному обсязі були викуплені Емітентом. Станом на 30.09.2013 р. ТОВ ’‘Даймонд Філм Україна’‘ не мало зобов’язань за дисконтними облігаціями. В подальшому Емітент планує повторне розміщення наведених облігацій, що як очікується, зумовить зростання залежності Емітента від зовнішніх джерел фінансування.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: реалізація проекту будівництва кіно-студійного комплексу за одночасного зростання результатів фінансово-господарської діяльності та покращення фінансового стану Емітента. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘Даймонд Філм Україна’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘Даймонд Філм Україна’‘, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua