Друк

Кредитний рейтинг ПрАТ "Іста-Центр" знижено до рівня uaBBB- та внесено до Контрольного списку

19.03.2015
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу ПрАТ "Іста-Центр" з рівня uaBBB до рівня uaBBB-, прогноз "негативний", та внесення його до Контрольного списку рейтингів.

Зниження зумовлено погіршенням економічної ситуації в країні, що зумовило скорочення виробництва продукції підприємства протягом 2014 року та призвело до зниження фінансових результатів, а також до збиткової діяльності Компанії, чистий збиток склав 89,7 млн. грн. Посилення валютних ризиків через наявність боргових зобов'язань в іноземній валюті та девальвація гривні призвели до зростання рівня боргового навантаження.

IBI-Rating слідкує за розвитком ситуації та не виключає подальшого зниження рейтингу, у разі якщо домовленості з рефінансування короткострокових позик не будуть досягнуті.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "Іста-Центр", в тому числі: фінансова звітність за  2014 рік, довідкова інформація про діяльність ПрАТ "Іста-Центр", інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua