Друк

Кредитний рейтинг цільових облігацій ПрАТ ‘‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘ підтверджений на рівні uaBBB-

04.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу цільових облігацій ПрАТ ‘‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘ серій N, O на рівні uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Показники розвитку ринку житлової нерухомості м. Києва, на якому здійснює свою діяльність ПрАТ ‘‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘, вищі, порівняно з іншими регіонами України. Забудовником достроково введено в експлуатацію І та ІІ черги будівництва житлового комплексу ‘‘Паркове місто’‘ по вул. Вишгородська, 45 в Подільському районі м. Києва. Будівництво ІІІ черги, для фінансування перших двох пускових комплексів якої випущено цільові облігації серій N, O, ведеться з дотриманням затвердженого графіку. Станом на 30.06.2013 р. обсяг фінансування будівництва ІІІ черги ЖК ‘‘Паркове місто’‘ перевищує 258 млн. грн. (понад 45% кошторису). Зберігається залежність фінансування будівництва від позикових коштів та вразливість Емітента до валютних ризиків в силу наявності зобов’язань, номінованих в іноземній валюті. Діяльність ПрАТ ‘‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘ в аналізованому періоді залишалася збитковою.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ ‘‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, інформація про житловий комплекс з об’єктами соціально-громадського призначення, паркінгами та благоустроєм пам’ятки природи ‘‘Крістерова гірка’‘ по вул. Вишгородська, 45 у Подільському районі м. Києва, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua