Друк

Кредитний рейтинг АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ підтверджений на рівні uaВВВ+

02.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ на рівні uaBBB+, прогноз ‘‘позитивний’‘.

Підтверджений кредитний рейтинг АТ ‘‘ІМЕКСБАНК’‘ відображає збільшення статутного капіталу та збереження прийнятних показників капіталізації Банку. Клієнтський кредитний портфель Банку добре диверсифікований за основними позичальниками. Потрібно відмітити значний обсяг коштів, залучених від регулятора та залежність подальшого розвитку Банку від виконання Програми фінансового оздоровлення. Диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами без урахування коштів регулятора та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками залишається на прийнятному рівні. Активи та пасиви Банку збалансовані за строками до погашення до 31 дня. Крім того, Банк демонструє високі показники ефективності діяльності, а також інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зменшення питомої ваги коштів, залучених від НБУ, у зобов’язаннях Банку, подальше покращення якості активів та збереження диверсифікації як ресурсної бази, так і клієнтського кредитного портфеля. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення обсягів коштів, залучених від НБУ; погіршення платоспроможності (ліквідності), зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, що може негативно відобразитись на фінансових показниках, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘, в тому числі: фінансова звітність за 2009-2012 рр. та за I півріччя 2013 року, планові показники діяльності на II півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua