Друк

Кредитний рейтинг АТ ‘‘АРТЕМ–БАНК’‘ підтверджений на рівні uaВВВ-

06.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу АТ ’‘АРТЕМ?БАНК’‘ на рівні uaВВВ- з прогнозом ’‘стабільний’‘.

Підтверджений кредитний рейтинг Банку відображає збереження високих показників капіталізації та високі значення нормативів ліквідності. Рейтингове агентство також відмічає збереження значної концентрації кредитного портфеля за основними позичальниками, що підвищує чутливість Банку до кредитних ризиків, та концентрації ресурсної бази за основними кредиторами. Показники ефективності діяльності Банку перебувають на низькому рівні. Банк демонструє стрімкий розвиток регіональної мережі, що сприятиме виконанню стратегічних завдань, а також інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, диверсифікація портфеля цінних паперів, успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ ’‘АРТЕМ–БАНК’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2009–2012 рр. та за 3-и квартали 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua