Друк

Кредитні рейтинги ПТК ТОВ "Агромат" та облігацій серії Е підтверджено на рівні uaВВВ

02.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ПТК ТОВ "Агромат" та іменних відсоткових (незабезпечених) облігацій серії Е на рівні uaВВВ з прогнозом "стабільний".

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів позичальника (РП) та боргового інструменту (РБІ) ПТК ТОВ "Агромат" зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ПТК ТОВ "Агромат" займає лідируючі позиції в сегменті ритейлу за групами товарів кераміки та сантехніки, за рахунок наявності власних торговельних майданчиків та розгалуженої дилерської мережі, яка охоплює більшість великих міст України. За підсумками 2012 року та 3-х міс. 2013 року операційна діяльність Компанії і надалі залишається ефективною за одночасного скорочення темпів росту собівартості (витрати на транспортування, паливо, митні збори), адміністративних та збутових витрат, що призвело до зростання обсягів EBITDA та рівня рентабельності EBITDA. Також ІВІ-Rating відмічає збереження прийнятного боргового навантаження.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Компанії за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення показників ділової активності, уповільнення темпів відновлення будівельного ринку, що може спричинити зниження попиту на товари Компанії, збільшення рівня боргового навантаження, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПТК ТОВ "Агромат", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік та за І кв. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПТК ТОВ "Агромат", інформація про випуск облігацій серії Е, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua