Друк

Кредитні рейтинги ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та облігацій серії А підтверджені на рівні uaВВВ

31.08.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії А на рівні uaВВВ з прогнозом рейтингу "стабільний".

Довгострокові кредитні рейтинги обумовлюються позитивною динамікою виробництва та обсягів реалізації сільськогосподарської продукції ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" протягом 2009-2011 років. Зокрема, сприятливі погодні умови 2011 року дозволили значно наростити обсяги доходів Агрокомплексу. Це, відповідно, вплинуло на покращення показників операційної рентабельності та сприяло збереженню прийнятного рівня боргового навантаження за одночасного зростання залежності від позикового капіталу (залучення ресурсів по облігаційній позиці серії А). Крім того, ІВІ-Rating вважає позитивним фактором входження ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" в юридично неоформлену групу компаній "Терра Фуд", яка наразі перебуває на стадії юридичного оформлення.

На думку IBI-Rating, позитивно на рейтинги може вплинути покращення показників загальної рентабельності, зниження рівня боргового навантаження, завершення процесу створення юридично оформленого холдингу "Терра Фуд". Негативно на рейтинги може вплинути суттєве збільшення боргового навантаження, зниження ефективності діяльності, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", в тому числі: річна фінансова звітність за 2011 рік, та за І кватрал 2012 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua