Друк

Кредитні рейтинги ТОВ ’‘Агрокомплекс ’‘Зелена долина’‘ та облігацій серії А підтверджені на рівні uaВВВ

04.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ТОВ ’‘Агрокомплекс ’‘Зелена долина’‘ та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії А на рівні uaВВВ, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів позичальника (РП) та боргового інструменту (РБІ) ТОВ ’‘Агрокомплекс ’‘Зелена долина’‘ зумовлено збереженням протягом аналізованого періоду ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Загалом в Україні та світі спостерігається тенденція до зростання попиту на сільськогосподарську продукцію. Однак, за специфікою, сільськогосподарській галузі притаманна нестабільність та висока чутливість до впливу зовнішніх факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на паливно-мастильні матеріали та хімічні добрива.

Наразі на ринку цукру України склалася несприятлива кон’юнктура, що зумовила скорочення доходів, збитковість діяльності та погіршення ефективності діяльності ТОВ ’‘Агрокомплекс ‘‘Зелена долина’‘. Зниження фінансових результатів зумовило посилення боргового навантаження, проте переважна частина боргу довгострокова, а поточні фінансові зобов’язання покриваються залишком грошових коштів. Крім того, слід відзначити входження ТОВ ’‘Агрокомплекс ’‘Зелена долина’‘ в юридично неоформлену групу компаній ‘‘Терра Фуд’‘, яка наразі перебуває на стадії юридичного оформлення.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: покращення показників рентабельності, зниження рівня боргового навантаження, завершення процесу створення юридично оформленого холдингу ‘‘Терра Фуд’‘. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: суттєве збільшення боргового навантаження, зниження ефективності діяльності, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘Агрокомплекс ‘‘Зелена долина’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua