Друк

Кредитні рейтинги ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та облігацій серії А підтверджено на рівні uaBBB, прогноз змінено на "негативний"

08.07.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії А на рівні uaВВВ, прогноз рейтингів змінено зі "стабільного" на "негативний".

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів позичальника (РП) та боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" зумовлено збереженням протягом аналізованого періоду ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Сільське господарство зберігає висока чутливість до впливу зовнішніх факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на паливно-мастильні матеріали та хімічні добрива. ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" входить до юридично неоформленої групи компаній "Терра Фуд". Протягом останніх років на ринку цукру України склалася несприятлива кон’юнктура, що зумовлює погіршення ефективності та збитковість діяльності ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" за підсумками аналізованого періоду. Зниження фінансових результатів зумовило посилення боргового навантаження.

Зміна прогнозу рейтингів зумовлена тиском на ліквідність ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" у зв’язку з розміщенням значного обсягу грошових коштів на депозиті в банку, який наразі знаходиться в стані ліквідації.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: покращення показників рентабельності, зниження рівня боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань, суттєве збільшення боргового навантаження, зниження ефективності діяльності, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік та за 3 міс. 2014 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua