Друк

Кредитні рейтинги облігацій ТПТК "Кераміст" серій А, В і С виведено з Контрольного списку та підтверджено на рівні uaBBB-

27.03.2014
IBI-Rating повідомляє про виведення з Контрольного списку та підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій ТПТК "Кераміст" серій А, В і С на рівні uaBBB-, прогноз "негативний".

Цільові облігації було випущено Емітентом, зареєстрованим у м. Запоріжжя, з метою фінансування будівництва у м. Ялта АР Крим ЖК "Бригантина", який у березні 2013 року було введено в експлуатацію. У вересні 2013 року розпочато процедуру дострокового погашення облігацій, і на кінець року випуск облігацій серії C було скасовано. Наразі в процесі погашення перебуває частина облігацій серій А і В. На етапі погашення цільових облігацій та передачі прав власності на нерухомість в АР Крим посилилися юридичні ризики, що відображається у негативному прогнозі рейтингів.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТПТК "Кераміст", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, інформація про випуски облігацій серій А, В і С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua