Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" знижено до рівня uaCCC

13.05.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" з рівня uaB до рівня uaCCC зі збереженням прогнозу "негативний".

Зниження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ "Укржилстрой плюс" зумовлено призупиненням будівельних робіт у зв’язку з недостатнім фінансуванням будівництва. При цьому слід враховувати, що ТОВ "Укржилстрой плюс" має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів і передачі приміщень за цільовими облігаціями та може проводити роботи власними силами практично на всіх етапах будівництва. Діяльність Емітента залишається збитковою ‑ непокритий збиток на 31.12.2013 р. становив 6,5 млн. грн.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: відновлення фінансування будівництва та дотримання переглянутого графіку будівництва; зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: подальше відставання від графіку будівництва; проблеми з фінансуванням будівництва; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

IBI-Rating допускає затримку виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій з рівнем кредитного рейтингу uaCCC за Національною рейтинговою шкалою терміном понад 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Укржилстрой плюс", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua