Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А, В та І емітента ТОВ ‘‘Укржилстрой плюс’‘ знижені до рівня uaB

23.10.2013
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В та І емітента ТОВ ’‘Укржилстрой плюс’‘ з рівня uaBB до рівня uaB зі збереженням прогнозу ‘‘негативний’‘.

Зниження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ ‘‘Укржилстрой плюс’‘ зумовлено призупиненням будівельних робіт у зв’язку з недостатнім фінансуванням будівництва. При цьому слід враховувати, що ТОВ ‘‘Укржилстрой плюс’‘ має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів і передачі приміщень за цільовими облігаціями та може проводити роботи власними силами практично на всіх етапах будівництва. Діяльність Емітента залишається збитковою ? непокритий збиток на 30.06.2013 р. становив 6,0 млн. грн.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: відновлення фінансування будівництва та дотримання переглянутого графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: подальше відставання від графіку будівництва, проблеми з фінансуванням будівництва, погіршення економічної ситуації в країні.

IBI-Rating допускає затримку виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій з рівнем кредитного рейтингу uaB за Національною рейтинговою шкалою терміном до 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ’‘Укржилстрой плюс’‘, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua