Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" підтверджено на рівні uaCCC

08.09.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" на рівні uaCCC зі збереженням прогнозу "негативний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ "Укржилстрой плюс" зумовлено рядом ключових факторів, серед них призупинення будівельних робіт у зв’язку з недостатнім фінансуванням будівництва житлового будинку по вул. Хантадзе, 7 б, м. Іллічівськ. При цьому слід враховувати, що ТОВ "Укржилстрой плюс" ввело в експлуатацію житловий будинок по вул. Хантадзе, 7 а, у м. Іллічівську, має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів і передачі приміщень за цільовими облігаціями та може проводити роботи власними силами практично на всіх етапах будівництва. Діяльність Емітента залишається збитковою ‑ непокритий збиток на 30.06.2014 р. становив 7,1 млн. грн. Значним фактором є погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: відновлення фінансування будівництва та дотримання переглянутого графіку будівництва; зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: подальше відставання від графіку будівництва; проблеми з фінансуванням будівництва.

IBI-Rating допускає затримку виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій з рівнем кредитного рейтингу uaССС за Національною рейтинговою шкалою терміном понад 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Укржилстрой плюс", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2014 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua