Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А та В емітента ТОВ ’‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘ підтверджені на рівні uaBBB

03.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних відсоткових забезпечених облігацій серій А та В емітента ТОВ ’‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘ на рівні uaBBB, прогноз “стабільний”.

Основним фактором, що впливає на рівень кредитних рейтингів боргових зобов’язань, є наявність поручительства АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ (кредитний рейтинг на рівні uaBBB+, прогноз ‘‘позитивний’‘) за виплатою відсоткового доходу, погашення та викупу облігацій. Згідно публічної інформації, Емітент, як і Поручитель, входять до юридично неоформленої групи ‘‘Примор’є’‘, яку очолює фізична особа Клімов Л. М. Крім того, на кредитні рейтинги боргових інструментів ТОВ ’‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘ має вплив: зростання фінансових результатів та покращення показників фінансової стійкості Емітента, останнє відбулося, внаслідок проведеної реорганізації Компанії та збільшення обсягу власного капіталу, який на 30.09.2013 р. становив 454,1 млн. грн. Результати фінансово-господарської діяльності ТОВ ’‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘ залишаються нестабільними, що зумовлено значним обсягом операцій з цінними паперами. Також слід відзначити прийнятне боргове навантаження Емітента та високу чутливість ринку оренди комерційної нерухомості, на якому здійснює свою діяльність Емітент, до економічної ситуації в країні.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження кредитоспроможності Поручителя (АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘) та погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ ‘‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘БС РІЕЛТІ ГРУП’‘, інформація про випуски облігацій серій А та В, інша необхідна внутрішня інформація, звітність АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ за 6 міс. 2013 року, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua